اسامی برندگان ششمین دوره جشنواره محتوای الکترونیکی
آدربايجان شرقي آذربايجان غربی اردبيل اصفهان ايلام بوشهر چهارمحال و بختياری خراسان جنوبی
خراسان رضوی خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان سيستان و بلوچستان شهر تهران شهرستان‌های تهران
فارس قزوين قم كردستان كرمان كرمانشاه كهگيلويه و بويراحمد گلستان
گيلان لرستان مازندران مركزي هرمزگان همدان يزد  
استان آذربایجان شرقی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 نوید حاتمی هنرآموز گرافیك كامپیوتر درس‌افزارها‌ی آموزشي اول گروهی ---
2 اكرم زمانی معلم آزمایشات علوم دوم راهنمایی اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
3 هادی پارسی مهر معلم آموزش سیستم عامل ویندوز xp درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان آذربایجان غربی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 كمال مولودی معلم زبان انگلیسی راهنمایی درس‌افزار آموزشی قابل تقدیر ---
2 مریم فرامرز زاده معلم زیست شناسی1 درس‌افزار آموزشی قابل تقدیر ---
3 الهام مشیری زاده هنرآموز ویژوال بیسیك درس‌افزار آموزشی قابل تقدیر ---
4 سكینه قاسمی دانشجو زبان انگلیسی درس‌افزار آموزشی قابل تقدیر حمیده بهادر
بالاي صفحه
استان اردبیل
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 نادر محمدی معلم آموزش جامع نگاره های اول ابتدیی درس افزار اول مشترك انفرادی ---
2 محمد آهنگر داودی معلم بخوانیم سال اول ابتدایی درس افزار قابل تقدیر ---
3 علی فتح الهی معلم تكنولوژی مولد قدرت (موتور) درس افزار قابل تقدیر لیلا علیزاده- غلامعلی فتح‌الهی
بالاي صفحه
استان اصفهان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 فرزانه پورهادی معلم فراتراز زمین درس‌افزارها‌ی آموزشي اول انفرادی ---
2 فرزاد تیموری هنرجو رايانه مناسك حج مذهبی وقرآنی اول امین بهداد
3 محمد رسول جاوری دانش آموز علوم فرهنگ ودابره المعارف دوم ---
4 زهرا اكبری جولا دانشجو آموزش الفبای فارسی درس‌افزارها‌ی آموزشي سوم گروهی راحله تقي‌زاده- امیر قربانعلي‌زاده
5 راضیه كرمی دانش آموز آموزش فیزیك درس‌افزارها‌ی آموزشي سوم انفرادی ---
6 احمد شمسی زاده معلم زبان یك درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان یلام
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 جواد زینی وند معلم آموزش شیمی درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
2 سید شهاب الدین نور محمدی هنرآموز آموزش اینترنت درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان بوشهر
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 حوا جاجیان هنرجویان رايانه آموزش فتوشاپ درس‌افزارها‌ی آموزشي دوم انفرادی ---
2 ناصر محمدی هنراموز رايانه بازی و تست بازی و سرگرمی آموزشی اول ---
3 انسیه نجیبی پور هنراموز رايانه آموزش sql server2005 درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
4 حسن سازگار معلم زمین لرزه درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
5 مسعود صالحی هنراموز رايانه آموزش ریاضی درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
6 اكبر سلطانی هنراموز رايانه آموزش محاوره ی كتاب شبكه درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان چهارمحال و بختیاری
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 اسماعیل رحیمی دانشجو آموزش SPSS درس‌افزارهای ‌آموزشی دوم انفرادی ---
2 مرضیه علیخانی هنرآموز آموزش بسته نرم افزاری درس‌افزارها‌ی آموزشي دوم انفرادی ---
3 لیلا سرلك دانشجو پریمیر پرو درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر سمیه مرادی
بالاي صفحه
استان خراسان جنوبی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 سیده الهام حسینی نسب دانشجو چهار قل مذهبی -قرآنی اول ---
2 محمد رضا محمدی مدرس آدینه ظهور مذهبی -قرآنی اول ---
3 زینت نخعی دانشجو ریحانه رسول مذهبی -قرآنی دوم زهرااسدالهی
4 حمیده حسینی گل دانشجو آموزش authorware درس افزارهی آموزشی قابل تقدیر اشرف عابدینی
5 سید مرضیه بهمدانی دانشجو آزمیشگاه نرم‌افزارهی گرافیكی درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
6 رضا كیانی دانش آموز نرم افزار صرف الافعال درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
7 فرشته احمدی درمیان معلم شیمی 3 ترمودینامیك(آنتروپی) درس‌افزارها‌ی آموزشي قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان خراسان رضوی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 سیده معصومه حسینی دانشجو مدارمنطقی درس افزار آموزشی اول انفرادی ---
2 علی بهزادیان مهر معلم خراسان شناسی فرهنگ ودایره المعارف دوم مرضیه حیدری - محمدبهزادیان مهر -فرزانه پاکروان
3 علی سلطانی هنرآموز رايانه ریاضی اول دبیرستان درس افزار آموزشی قابل تقدیر ---
4 علیرضا یوسفی تربتی هنرآموز رايانه ریاضی سوم راهنمایی درس افزار آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان خراسان شمالی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 علی پاكزاد دانشجو آموزش حرفه وفن درس افزارهای آموزشی اول گروهی محبوبه قاسمی
2 علی غریب دانش آموز cod color اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان خوزستان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 دیبا عربی هنرآموز آموزش Croldrow درس افزارهای آموزشی اول انفرادی ---
2 سعید یارشكیب هنرجویان رايانه آموزش فتوشاپ درس افزارهای آموزشی اول انفرادی ---
3 عباس محمدی هنرآموز نرم افزار كمك آموزشی مدار منطقی درس افزارهای آموزشی دوم گروهی مسعود شعبانی - علی رضا صفادینان
4 محمد علی رسولی معلم جغرافیا پنجم ابتدایی درس افزارهای آموزشی سوم انفرادی ---
5 زهرا طاهری هنراموز آموزش فری هند درس افزارهای آموزشی سوم گروهی سیدفاطمه حسین پور
بالاي صفحه
استان زنجان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 یداله مرادی معلم جدول تناوبی سخن گو درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
2 اكبر نصیری معلم سلول درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر یداله نصیری
3 فرزانه بزرگ جمعی هنرآموز سوالات فتوشاپ درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر سمیه ندرلو
بالاي صفحه
استان سمنان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 مرتضی امیرآبادی معلم فرهنگ اصطلاحات تاریخ فرهنگ ودایره المعارف سوم مهدی گلچین
2 سحرا محرابی پری معلم تاریخ (سلسله هخامنش ) درس‌افزارهای آموزشی قابل تقدیر شهربانو سلطانعلیان
بالاي صفحه
استان سیستان و بلوچستان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 ذبیح اله مقدم هنرآموز آمsnagit درس افزار آموزشی سوم انفرادی ---
2 غلامحسین سبحانی معلم تاریخچه جنگ افزارها درس افزار آموزشی قابل تقدیر ---
3 منصور یادگارزائی معلم آموزش نور و حركت درس افزار آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
شهر تهران
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 غلامرضا مینایی مدرس آموزش بسته های نرم افزاری 3 درس افزارهای آموزشی اول گروهی فرهاد یاری - مرجان کرمی
2 سید احسان میرسلیمی دانشجو آموزش camatsia درس افزارهای آموزشی سوم انفرادی ---
3 مهری كردلوی باغ دره معلم عربی سال دوم درس افزارهای آموزشی اول گروهی پری کردلوباغدره - کبری شکری پور- نفیسه باقری
4 فرزانه مشهدی قاسم نظری معلم فیزیک 2 مکانیک درس افزارهای آموزشی دوم گروهی مرجان حسین زاده- حمیده ابراهیم زاده - زهرا تیرا
5 سمیرا سعیدی شاد دانش آموز فیزیک اجزای آموزشی اول معصومه محسنی
6 شهلا مظلومی معلم جانوران مهرداروبی مهر فرهنگ ودایره المعارف اول مسعود مشایخی
7 مصطفی یمانی هنرآموز حل معادله درجه دوم اجزای آموزشی اول ---
8 آرزو علی محمدی هنرجو فیزیک 3 درس افزارهای آموزشی اول گروهی ---
9 محمدامین خشخاشی مقدم دانش آموز ستاره آبی درس افزارهای آموزشی اول انفرادی ---
10 زهرا براتی معلم adjectives درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
11 ثریا نیكویی معلم numbers درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
12 مهدی عرب معلم آموزش کتاب حرفه وفن اول راهنمایی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر سمیه امیدی
13 فریبا یغماییان معلم در پی هایی پاکیزه درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر فاطمه قریشی کهنگی
14 فاطمه ثابتی معلم دماو گرما درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
15 كبری قائدی كریمی معلم ترمودینامیک شیمیایی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
16 زهرا عبدالحسینی دانشجو آموزش MSQL درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر مرجان شعبانی اصل
17 زهرا شیرازی معلم word 2007 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
18 مها خادمی دانش آموز بازتاب نور اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
19 نسیم قنائی دانش آموز شیمی 3 انحلال پذیری اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
20 فائزه ونكی دانش آموز ف-مغناطیستی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر حمیدرضا ونکی فراهانی _النازدرزی_رقیه فرجی
21 لیلا سعید هنرآموز word 2007 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
22 داریوش طوافی اسماعیلی معلم اذان سرود سرزمین یمان مذهبی -قرآنی قابل تقدیر ---
23 اقدس دستبان معلم رسم توابع از طریق انتقال اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
24 مریم واشقی فرحانی معلم رابطه فیثاغورس اجزای آموزشی قابل تقدیر داریوش طوافی_ مریم دوستی
25 مهناز كاظمی دانشجو آموزش adobe audition درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر پروانه فرزانگان
26 مریم سابور دانشجو كتاب سیستم عامل 2 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
27 زهرا سعیدی دبیر حركت نوسانی اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
28 مریم ایرانی معلم پیك نوروزی پیه اول ابتدایی اجزای آموزشی قابل تقدیر سودابه كهندل -نیره عطائی فر- اشرف شعبانی
29 رضا فلاحتی دانش آموز عروض یاب اُرف درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
30 فریدون جبارپور معلم فیزیک درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر رقیه جبارپور قره قیه
31 سپیده بالابر دانش آموز زیست- تولید مثل اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
32 رضا امیری معلم حرفه وفن سال اول راهنمایی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر رفعت جوان الماسی
33 مونا لهراسبی دانشجو آموزش فوت پیج درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
34 حسین آذرفر دانش آموز مجموعه قصه و سر گرمی بازی و سرگرمی آموزشی قابل تقدیر مریم صالحی -مجسن آذرفر-فاطمه تقی زاده
35 زهرا واعظی دانش آموز عسل در طب سنتی فرهنگ ودایره المعارف قابل تقدیر طاهره بختیاری_ زهراعظیمی
36 فاطمه عباسی هنرآموز آموزش Nero درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
37 نوید حسنی نژاد هنرآموز آموزش Word درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
38 سیمین فرج الهی معلم راه بهشت درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
39 اشرف طالبی مزرعه معلم تعیین سطح استرس اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
40 زهرا محمدزاده هنرآموز سخت افزار درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر زینت دلخوش
بالاي صفحه
شهرستان‌های تهران
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 سپیده دهقانی دانشجو آموزش پروتنوس درس افزارهای آموزشی دوم گروهی شبنم بهرامی - همسا جحیزی
2 پویان كلانتری دانش آموز قرآن دوم راهنمایی درس افزارهای آموزشی دوم گروهی رضا قاسم پور- سیدبابک فرهانی - علی مصطفی
3 حسن آقا علی دانش آموز آموزش فعل ماضی در عربی اجزای آموزشی قابل تقدیر محمد صدری- امیر دهقان
4 مریم قنبریان معلم جنبش مولكولی اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
5 مرضیه افتخاری دانشجو آموزش pod cast درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر اعظم قرینی
6 مهلاالسادات قروی دانشجو آموزش فتوشاپ درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر پریسا پوینده مهر
بالاي صفحه
استان فارس
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 محسن كرمی معلم علوم سوم راهنمایی درس افزارهای آموزشی دوم انفرادی ---
2 غلامرضا یوسفی نژاد معلم ریاضیات 1 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
3 سینا رجبی دانش آموز فیزیك و شیمی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان قزوین
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 محمد تقی قاسم نژاد معلم بانک اطلاعات فرهنگ ودایره المعارف قابل تقدیر ---
2 حسن موسی خانی معلم فیزیک اجزاء آمورشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان قم
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 سید حمید طباطبایی هنرآموز تاریخ وجغرافیا استان قم فرهنگ ودایره المعارف اول لیلا گایئنی
2 مسلم علیزاده معلم آموزش آنتی ویروس درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
3 نرگس نصیری معلم زبان انگلیسی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان كردستان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 ابوالفضل یاسی معلم زیست درس افزارهای آموزشی قابل نقدیر ---
2 محمدرحیم مهران پور معلم ریاضی اول دبستان درس افزارهای آموزشی قابل نقدیر احترام حبیبی
بالاي صفحه
استان كرمان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 مهدی باغینی پور مدرسان بازی مارپله علمی بازی وسرگرمی آموزشی اول ---
2 نسرین مودی معلم جدول کلمات متقاطع بازی وسرگرمی آموزشی دوم ---
3 الهه عارف پور دانش آموز آرایه ها اجزای آموزشی دوم ---
4 محمد جوانشاه دانش آموز یخچالهای کوهستانی درس افزارهای آموزشی دوم انفرادی ---
5 محسن جلال آبادی معلم نجوم کودکان اجزای آموزشی سوم فاطمه شمسی نژاد-
سعید قاسمی زاده
6 نسرین باغینی پور معلم پازل زیست شناسی بازی و سرگرمی آموزشی قابل تقدیر ---
7 محبوبه شهریاری معلم آشنیی اسیدها و بازها --- قابل تقدیر سكینه قاسم شیرازی- فاطمه غنی زاده - آزاده علیرضائی
8 طاهره نادری معلم آموزش زلزله درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
9 ماشااله جلالی فر معلم درس افزار خود آموز جغرافیی (1) مبحث اثرات آلودگی هوا درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
10 فاطمه محترم معلم نرم افزار آموزشی حهش
(جغرافیا سال اول راهنمیی)
درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر علی احمدی - محمدجواد احمدی - محمدصادق احمدی
بالاي صفحه
استان كرمانشاه
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 محسن مانشتی مدرسان ماکت سازی پیشرفته درس افزارهای آموزشی اول -انفرادی ---
2 مکرم شاهرخی دانش آموزان آثارباستانی کرمانشاه فرهنگ ودایره المعارف اول ---
3 علی‌گل كاكاوندی معلم صرف ففل‌های عربی دوره راهنمایی اجزای آموزشی قابل تقدیر ---
4 شهرام نوذری معلم جغرافیا دوم متوسطه درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان كهگیلویه و بویراحمد
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 مهدی صالحی دانشجو آشنائی با اسیلوسکوپ وکاربرد آن اجزای آموزشی اول ---
بالاي صفحه
استان گلستان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 سكینه فندرسكی هنرآموز فرهنگ رايانه فرهنگ ودایره المعارف دوم ---
2 علیرضا گمركی مدرسان آموزش Sound forge7 درس افزارهای آموزشی سوم گروهی توماج نیا
3 احمد حیدری مدرسان آموزش مهارت های ICDL درس افزارهای آموزشی دوم انفرادی ---
4 علی پاکزاد دانشجو آموزش حرفه وفن درس افزارهای آموزشی اول گروهی محبوبه قاسمی
5 مونا قرایی دانشجو easy web button درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
6 لیلا بشارت قشلاقی دانشجو folder icon xp درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
7 ام النبین منوچهری تركه دانشجو vcd cutter درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان گیلان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سیر اعضای گروه
1 مجتبی زارع دانشجو فارسی اول دبستان درس افزارهای آموزشی اول گروهی ---
2 مینا صامنی دانشجو آموزش اتوکد درس افزارهای آموزشی سوم گروهی ---
3 امید امینی دانشجو آموزش فلش درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
4 مریم قربانی دانشجو بخوانیم وبنویسیم دوم درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
5 جواد اخشابیان معلم تشبیه در ادبیات فارسی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
6 هادی فرضی پور دانشجو نت درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان لرستان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 رضا زارعی معلم ترسیم هندسی اجزای آموزشی دوم ---
2 مجتبی نجفی شلمیه دانشجو DREAMWEAVER درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
3 مرضیه سپهوند معلم آموزش فتوشاپ درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر نسترن امیدنیرو
4 اسما ریاضی دانشجو مفاهیم شبکه وویندوز 2003 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر فریده درقائدی
5 صبا شاكرمی دانش آموز آموزش SQL درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر کبری رحمتی
بالاي صفحه
استان مازندران
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 علی عبدلی دانش آموز مولتی مدیا درس افزارهای آموزشی دوم گروهی دانیال حسن پور- امیر حسن زارع
2 احسان كارگزاری دانشجو آموزش فلش درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر  
3 حمیدرضا تجلیان دانش آموز آموزش سخت افزار درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر بابك سرخ - محمدراعی -
رحمت الله قربانی
4 عسگر ابراهیم تبار معلم قرآن اول راهنمایی درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان مركزی
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 پریسا زارعی مدرسان آموزش ویژوال بیسیک درس افزارهای آموزشی دوم گروهی معصومه واحدی - سحر یعقوبی
2 میثم افشارزاده هنرجو كنكور كامپیوتر درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
3 صغری هادی معلم جغرافیا (1) و(2) درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان هرمزگان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سیر اعضای گروه
1 علی فرخنده كلات معلم آموزش لغات عربی بازی و سرگرمی اول محمد سلطانی
بالاي صفحه
استان همدان
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 محمد اصغری دانش آموز زبان پیش دانشگاهی درس افزارهای آموزشی اول گروهی محمدرضا باغبانی
2 محمد رضا سوری معلم لغت نامه الکترونیکی عربی فرهنگ ودایره المعارف سوم مشترک ---
3 علیرضا یوسفی دانش آموز فیزیك2 درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
4 شكوفه بشیری هنرآموز سی دی آموزشی برنامه نویسی سی شارپ به صورت مالتی مدیا درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
5 پروین سادادت موسوی معلم زبان درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
بالاي صفحه
استان یزد
ردیف نام و نام خانوادگی گروه نام اثر بخش رتبه سایر اعضای گروه
1 پروین اسلامی فرد معلم ساختمان بدن انسان درس افزارهای آموزشی قابل تقدیر ---
2 مجید سعادت معلم علوم زمین درس افزارهای آموزشی اقابل تقدیر ---