X

هر یک از فعالیت‌های کاربران در سامانه، علاوه بر اینکه ممکن است موجب کسب امتیاز مثبت و منفی برای آن‌ها شود، ممکن است منجر به کسب یک نشان برای آن کاربر نیز بشود، نشان‌ها بر اساس صلاحدید مدیران سامانه برای یک فعالیت یا مجموعه‌ای از چندین فعالیت کاربر تعریف می‌شود.
بنابراین کاربران با فعالیت در سایت، می‌توانند نشان‌هایی که در آن سامانه تعریف شده را کسب کنند. برخی از این نشان‌ها جنبه مثبت دارند و برخی جنبه منفی که در سه دسته‌بندی طلا، نقره و برنز تعریف می‌شوند.
در لیست زیر نشان‌هایی که برای شبکه رشد - حوزه زبان های خارجی تعریف شده است نمایش داده می‌شود، شما می‌توانید با متوقف کردن نشانگر ماوس روی هر نشان، توضیحات آن، نحوه کسب نشان و آخرین نفراتی که این نشان را کسب کرده‌اند مشاهده نمایید.
آخرین نشان‌های کسب شده توسط هر کاربر در صفحه پروفایل وی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید لیست کامل نشان‌های کسب شده‌تان را با کلیک بر روی آخرین نشان خود و مراجعه به صفحه پروفایل‌تان مشاهده نمایید.

چطور کسب کنم:
شما هم به جمع بهترین‌ها بپیوندید!
راهنمای امتیازات فعال‌ترین کاربران

مرورگر شما مناسب نیست!

مرورگر شما برای بازدید از این سایت مناسب نیست، برای استفاده کامل از همه امکانات سایت، از آخرین نسخه مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.