X
0 امتیاز
0 پاسخ
نمونه سوالات امتحانی

سلام.می خواستم ببینم آیا مدیران شبکه رشد می توانند نمونه سوالات امتحانی مهم را برای دانش آموزان در شبکه رشد بارگذاری کنند تا دانش آموزان با مطالعه آنها با سوالات آشنایی پیدا کنند یا خیر؟

0 امتیاز
4 پاسخ
تقدیر نامه جشنواره چه زمانی به دست شرکت کنندگان میرسد؟

با سلام قبل از هرچیز اشاره کنم که بنده به شخصه بیخود بکنم دیگه اینچنین جشنواره هایی شرکت کنم که هیچ اعتباری برای معلم ندارد به ما گفته بودند برای دیده شدن علم تکنولوژیک شما و با توجه به گستردگی فناوری مسلما دیده خواهید شد اما دیده که نشدیم هیچ، وقتمان هم …

نویسنده: علی کارگری
0 امتیاز
1 پاسخ
آیا امکان برگزاری آزمون های تستی آنلاین وجود دارد؟

با عرض سلام و خسته نباشید به تمام خانواده بزرگ رشد. می خواستم بدانم آیا امکان دارد که آزمون های تستی آنلاین برگزار شود یا خیر؟

0 امتیاز
0 پاسخ
چجوری پیام میدن

سلام.   AMIR ,h

0 امتیاز
1 پاسخ
جشنواره تولید محتوای الکترونکی رشد دوره نهم

با سلام.عرض کرده بودید جشنواره تولید محتوا دوره نهم در ابان ماه شروع می شود ولی این گونه نشد.چرا؟

0 امتیاز
4 پاسخ
زمان اعلام نتایج کشوری هشتمین جشنواره تولید محتوای رشد

با سلام و روز بخیر، نتایج مرحله استانی توسط استان های برگزارکننده اعلام شده و نتایج مرحله کشوری را هم می توانید در سرویس جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به آدرس https://ecf.roshd.ir ملاحظه فرمایید.

نویسنده: میلاد آتانی
0 امتیاز
4 پاسخ
شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

برای شرکت در « جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد » چه اقداماتی را باید انجام داد؟ من با پاورپوینت در ده جلسه « صرف عربی » و یازده جلسه « نحو عربی » را با تمرینات قرآنی تدریس کرده ام، آیا با ارائه آنها می توانم در جشنواره شرکت کنم؟

0 امتیاز
1 پاسخ
آیا نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد برگزار می‌شود؟

با سلام واحترام پیش نویس فراخوان جشنواره نهم آماده شده است و منتظر ارسال نظرات مسئولین برگزارکننده در استان ها هستیم، تا پس از اعمال نظرات سازنده آن ها، انشاءالله در آبانماه فراخوان جشنواره نهم برای استان ها ارسال و در همین سایت اطلاع رسانی شود.

0 امتیاز
1 پاسخ
آیا می توانم یک فیلم آموزشی زبان را در جشنواره شرکت بدهم؟

سال گذشته این فیلم آموزشی را در جشنواره گروه زبان کشور وارد کردم و به کشور راه یافتم .دوست داشتم به مرحله ثبت اثر برسم و بعد به سمع و نظر کلاس های همکارام و دانش آموزان برسانم.چه کنم؟به من این جشنواره پیشنهاد شد.

نویسنده: سعیده شرافت
0 امتیاز
1 پاسخ
فرم ثبت نام در جشنواره محتوای الکترونیکی

با سلام فرم ثبت نام جشنواره تولبد محتوا الکترونیکی در کجای سایت می باشد؟یا اینکه کجا باید آن را دریافت کنم؟ با توجه به اینکه تا پایان آبان ماه بیشتر مهلت ندارد

برچسب‌ها:
امتیاز
0 پاسخ پاسخ

نویسنده:
برچسب‌ها:
هیچ پرسش یا پاسخی یافت نشد.
امتیاز
هیچ پرسش یا پاسخی یافت نشد.
پرسش‌های بیشتر
طرح پرسش جدید
برچسب ها
برچسبی یافت نشد

مرورگر شما مناسب نیست!

مرورگر شما برای بازدید از این سایت مناسب نیست، برای استفاده کامل از همه امکانات سایت، از آخرین نسخه مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.