X
0 امتیاز
1 پاسخ
نمونه سوالات امتحانی

سلام.می خواستم ببینم آیا مدیران شبکه رشد می توانند نمونه سوالات امتحانی مهم را برای دانش آموزان در شبکه رشد بارگذاری کنند تا دانش آموزان با مطالعه آنها با سوالات آشنایی پیدا کنند یا خیر؟

0 امتیاز
1 پاسخ
آیا روشی مکتوب جهت ارزشیابی توصیفی بر اساس آموخته های لازم که دانش آموز می بایست کسب نماید وجود دارد

به طور مثال جدولی برای  کتاب اجتماعی باشد که کودک چه مفاهیمی را می بایست در حین تدریس یا پس از مطالعه در منزل یا بعد از یک ترم مرود می بایست فراگرفته باشد یا صرفا بر اساس مقایسه دانش آموزان و بسته به سلیقه معلم ارزشیابی صورت می گیرد؟

نویسنده: سیما مظفری
0 امتیاز
0 پاسخ
آیا این امکان وجود دارد که شخص دیگری غیر از معلم دانش آموز را ارزشیابی نماید؟

در صورتی که به نظر برسد معلم سختگیرانه و یا با مته به خشخاش گذاشتن ارزشیابی به عمل آورد آیا می توان از کادر مدرسه درخواست کرد معلم دیگری دانش آموز را ارزشیابی نماید؟

نویسنده: سیما مظفری
0 امتیاز
4 پاسخ
تقدیر نامه جشنواره چه زمانی به دست شرکت کنندگان میرسد؟

با سلام قبل از هرچیز اشاره کنم که بنده به شخصه بیخود بکنم دیگه اینچنین جشنواره هایی شرکت کنم که هیچ اعتباری برای معلم ندارد به ما گفته بودند برای دیده شدن علم تکنولوژیک شما و با توجه به گستردگی فناوری مسلما دیده خواهید شد اما دیده که نشدیم هیچ، وقتمان هم …

نویسنده: علی کارگری
0 امتیاز
1 پاسخ
آیا امکان برگزاری آزمون های تستی آنلاین وجود دارد؟

با عرض سلام و خسته نباشید به تمام خانواده بزرگ رشد. می خواستم بدانم آیا امکان دارد که آزمون های تستی آنلاین برگزار شود یا خیر؟

0 امتیاز
0 پاسخ
چجوری پیام میدن

سلام.   AMIR ,h

0 امتیاز
1 پاسخ
جشنواره تولید محتوای الکترونکی رشد دوره نهم

با سلام.عرض کرده بودید جشنواره تولید محتوا دوره نهم در ابان ماه شروع می شود ولی این گونه نشد.چرا؟

0 امتیاز
4 پاسخ
زمان اعلام نتایج کشوری هشتمین جشنواره تولید محتوای رشد

با سلام و روز بخیر، نتایج مرحله استانی توسط استان های برگزارکننده اعلام شده و نتایج مرحله کشوری را هم می توانید در سرویس جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به آدرس https://ecf.roshd.ir ملاحظه فرمایید.

نویسنده: میلاد آتانی
0 امتیاز
4 پاسخ
شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

برای شرکت در « جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد » چه اقداماتی را باید انجام داد؟ من با پاورپوینت در ده جلسه « صرف عربی » و یازده جلسه « نحو عربی » را با تمرینات قرآنی تدریس کرده ام، آیا با ارائه آنها می توانم در جشنواره شرکت کنم؟

0 امتیاز
1 پاسخ
آیا نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد برگزار می‌شود؟

با سلام واحترام پیش نویس فراخوان جشنواره نهم آماده شده است و منتظر ارسال نظرات مسئولین برگزارکننده در استان ها هستیم، تا پس از اعمال نظرات سازنده آن ها، انشاءالله در آبانماه فراخوان جشنواره نهم برای استان ها ارسال و در همین سایت اطلاع رسانی شود.

امتیاز
0 پاسخ پاسخ

نویسنده:
برچسب‌ها:
هیچ پرسش یا پاسخی یافت نشد.
امتیاز
هیچ پرسش یا پاسخی یافت نشد.
پرسش‌های بیشتر
طرح پرسش جدید
برچسب ها
برچسبی یافت نشد

مرورگر شما مناسب نیست!

مرورگر شما برای بازدید از این سایت مناسب نیست، برای استفاده کامل از همه امکانات سایت، از آخرین نسخه مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.